Budakeszi delegáció Neckarsulmban
Választott testvéreinket látni mindig nagy öröm!
2013. júniusban ünnepeltük Neckarsulm németországi várossal testvérvárosi kapcsolatunk 20. évfordulóját. Akkor vendégül láthattuk partnerünk delegációját.
Ezúttal Budakeszi város küldöttsége utazott, hogy a jeles évfordulót odakint is megünnepeljék.








