Harmadfokúra emelik a hőségriasztást!
Az önkormányzat a Paplanhát utcai és a Patakpart-játszótéren, valamint az Erkel Ferenc Művelődési Központban felállított párakapukkal igyekszik enyhíteni a budakesziek forró mindennapjait. A legmagasabb szintre emelt riasztás egyelőre jövő keddig lesz érvényben. Ezért 8-tól 20 óráig a Városháza, valamint az Erkel Ferenc Művelődési Központ hűvös aulájában várják azokat, aki hűvösre és vízre vágynak ezekben a nehéz napokban.
Az alábbi linkre kattintva megtudhatják, hol vannak a városban közkutak, ingyenes vízvételi lehetőséggel.
https://kozkutak.hu/?utm_source=chatgpt.com&z=16&c=47.5123/18.9260&o=0