A „Zene Évének” zárókoncertje a Prohászka Ottokár Katolikus Gimnáziumban
Kivételes élmény volt a Zene Évének zárókoncertje június 14-én délelőtt a Prohászka Gimnáziumban. A gimnázium diákjai most a zenében mutatták meg, hogy alkotó közösséget hoztak létre a program során. Fodor András tanár úr kiemelte, könnyed zenei dallamok szólalnak meg, de ezek mögött egész éves komoly munka van.






