Online oktatás, érettségi és egy sajátos év vége a budakeszi iskolákban
Interjú összeállítás készült a témában a Budakeszi Hírmondó júniusi számában. Minden tekintetben felejthetetlen hónapokon vannak túl városunk pedagógusai, diákjai, akik előtt a koronavírus március 16-án bezárta az iskolák kapuit, szinte egyik pillanatról a másikra. Az intézmények igazgatói mondják el az azóta eltelt időszak rendkívüli, embert próbáló hónapjainak történéseit, tapasztalataikat.








