“Egy nap és nyersz!”

A tavasz első napját mivel is köszönthetnénk méltóbban, mint egy vidám versengéssel? 2015. március 20-án (pénteken) 14.00-16.30-ig van kedved velünk tartani? Sok izgalmas erőpróbával várunk kicsiket és nagyokat egyaránt. Hozd a szüleidet is, hogy együtt élhessétek át a közös mozgás felszabadító örömét!

 

Gyülekező és megnyitó: 13.45 sportudvar

 

JELENTKEZÉS: portán található jelentkezési lapokon, időbeosztás szerint egyéni, csoportos formában

Jelentkezési határidő: 2015. március 19.

SZÜLŐKET, TESTVÉREKET, LEENDŐ ELSŐ OSZTÁLYOSOKAT IS VÁRUNK SZERETETTEL!

SZIA Tantestülete

 

 

Gyülekező és megnyitó: 13.45 sportudvar

Eseményzáró: 16.30

 

A programok és a helyszínek a következők: Játékidő: 20 perc, csengő jelzi! Helyszínváltás: 5 perc

 


TORNATEREM 1. (jobb oldal)

14.00-16.25    Ügyességi és csapatjátékok

Vezeti: Tischler Krisztina, Papp Etelka

ovis idők: 14.25 Pitypang

15.15 Tarkabarka

16.05 Szivárvány

 

TORNATEREM 2. (bal oldal)

14.00-16.25    Játékos sorversenyek

Vezeti: Baka Erzsébet, Illiszné Kauczky Krisztina

ovis idők: 14.00 Tarkabarka

14.50 Szivárvány

15.40 Pitypang

FORFA/II FOLYOSÓ

14.00-16.25    Csocsóbajnokság

Vezeti: Németh Katalin, Tarkovács Edina

14.00-16.25    Ping pong bajnokság

Vezeti: Némethné Nagy Rita, Acsai Andrea

 

KONDITEREM

14.00-14.20    Kid boot camp

14.50-15.10

15.40-16.00

Vezeti: Ganyecz Sára

14.25-14.45    Zumba

15.15-15.35

16.05-16.25

Vezeti: Hencsey Rita

 

SPORTUDVAR – KIS FOCIPÁLYA

14.00-16.25    Füles labdás pontszerző

Vezeti: Ganyecz Györgyné

 

SPORTUDVAR ? FOCIPÁLYA

14.00-16.25    Futball

Vezeti: Giron Zsolt

 

SPORTUDVAR – RÖPLABDAPÁLYA

14.00-16.25    Zsinórlabda

Vezeti: Kuffler Éva, Gáspár Anna

 

KEMENCEDOMB

14.00-16.25    Célbadobás

Vezeti: Adelmann Melinda, Koleszár Zsófia

 

JUDO TEREM

14.00-14.20    Birkózás   ovisoknak is nyitott

14.50-15.10

15.40-16.00

Vezeti: Farkas Gábor

14.25-14.45    Karate

15.15-15.35

16.05-16.25

Vezeti: Sári Balázs

DRÁMATEREM UDVARI BEJÁRATA ELŐTT

14.00-16.25    Egyperces/félperces keresztugrás – kölyökatlétika

ovisoknak is nyitott

Vezeti: Micklné Dévényi Mária, Léder Emese

KOSÁRPÁLYA

14.00-16.20    Kosárlabda

Vezeti: Kerecsényi Márta

 

FUTÓPÁLYA

14.00-16.25    Sprint-gát váltó – kölyökatlétika

Vezeti: Payer Ferencné

 

14.00-16.25    Ügyességi feladatok koordinációs létrával

Vezeti: Gyulai Dávid, Farkas Pálné

 

KIS UDVAR

14.00-16.25    Cserkészjátékok

Vezeti: Molnár Hajnalka és cserkészvezetők

 

14.00-16.25    Népi gyerekjátékok

Vezeti: Bezeczky Erzsébet, Jánosi Attila

 

TÜKRÖS TEREM

14.00-16.25    Óvodások ügyességi játéka

Vezeti: Badalay Tünde, Huberné Kiss Éva, Tiffany

Patrick

 

ROSSZ IDŐ ESETÉN

A PROGRAMOT MÁRCIUS 27-ÉN TARTJUK MEG!

 

JELENTKEZÉS: portán található jelentkezési lapokon, időbeosztás szerint egyéni, csoportos formában

 

Jelentkezési határidő: 2015. március 19.

 

SZÜLŐKET, TESTVÉREKET, LEENDŐ ELSŐ OSZTÁLYOSOKAT IS VÁRUNK!


ovis idők: 14.00 Szivárvány

14.50 Pitypang

16.05 Tarkabarka

Megosztom a cikket