Köszönet a tiszta Budakesziért
Budakeszi Város Önkormányzata csatlakozott a ,,Te szedd” önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióhoz, hogy közösen megtisztítsuk szűkebb-tágabb környezetünket, városunkat, Budakeszit. Polgármesterünk ezúton köszöni, hogy együtt tettünk településünk tisztaságáért, a rendezett Budakesziért!





