Get Adobe Flash player

Látogatóink

2010. november 20. óta
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa159
mod_vvisit_counterTegnap1890
mod_vvisit_counterEz a hét9810
mod_vvisit_counterMúlt hét8010
mod_vvisit_counterEz a hónap29560
mod_vvisit_counterMúlt hónap42171
mod_vvisit_counterÖsszesen3550837

Online látogatók: 18
Az Ön adatai: 54.198.52.82
Mai nap: 2018 szept. 21.

Pályázati felhívás

Budakeszi Város Önkormányzata pályázatot hirdet az általa alapított

Budakeszi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Korlátolt felelősségű Társaság (BVV. Kft)

ügyvezetői munkakörének betöltésére munkaviszony keretében.

Az ügyvezető a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény 3:22. §-a szerinti vezető tisztségviselőnek minősül.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony, 3 hónap próbaidő kikötésével.

A vezetői tisztség betölthetőségének kezdő napja: a pályázat elbírálását követően azonnal.

Az ügyvezető feladata:

  • Az általános ügyvezetői gyakorlatnak, valamint a törvényes rendelkezéseknek megfelelően önállóan és a kívánt szakmai színvonalon irányítja a társaság munkaszervezetét, gyakorolja a társaság alkalmazottai felett  a munkáltatói jogokat.
  • Az ügyvezető képviseli a társaságot harmadik személyekkel szemben, valamint a bíróságok és más hatóságok előtt.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői tisztséggel járó egyéb feladatok:

A gazdasági szervezet irányítása, ezen belül többek között:

  • a tervezési gazdálkodási, finanszírozási, adatszolgáltatási és beszámolási feladatok ellátása,
  • a gazdasági társaság működésével összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok felelős irányítása,
  • az önkormányzat tulajdonában álló vagyonelemek szakszerű üzemeltetése,
  • a társaság éves üzleti tervének és az előírt éves beszámolónak, az üzleti terv és beszámoló adatai valóságának biztosítása,
  • a bizonylati fegyelem, a leltározás, a selejtezés, a tulajdon védelmére vonatkozó előírások érvényesítése.

Bérezés: A BVV Kft. javadalmazási szabályzatában foglaltak alapján kölcsönösen megállapított, kialkudott munkabér.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves műszaki területen megszerzett gyakorlat
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • a pályázónak az egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségekről szóló 2007. évi CLII. törvény rendelkezései szerinti vagyonnyilatkozatot kell tennie.
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • intézményi üzemeltetésben, karbantartásban szerzett gyakorlat,
  • önkormányzati működésre vonatkozó tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • végzettséget igazoló okiratok másolatai,
  • a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes szakmai önéletrajz a bérigény megjelölésével
  • motivációs levél,
  • szakmai, vezetői elképzelések,
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat a pályázati feltételeknek való megfelelésről,
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagának a véleményezők és a döntéshozók részére történő sokszorosításához, továbbításához,
  • a pályázati feltételként előírt vezetői beosztásban szerzett gyakorlat igazolása.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. július 24. 12 óra

A pályázati kiírás közzétételének helye:

A pályázati felhívás megjelenik Budakeszi Polgármesteri Hivatal hirdetőtábláján, Budakeszi Város Önkormányzatának honlapján, a Budakeszi Hírmondóban és a www.profession.hu oldalon.

A pályázat benyújtásának módja:

Postai úton: Budakeszi Város Önkormányzata (2092 Budakeszi, Fő u. 179.) címére történő megküldésével.

Személyesen benyújtva zárt borítékban Budakeszi Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálatán (2092 Budakeszi, Fő u. 179.)

Kérjük a borítékon feltüntetni: ? Pályázat: ügyvezető - BVV Kft?

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A beérkezett pályázatokról Budakeszi Város Önkormányzat Képviselő-testülete munkaterv szerinti ülésén dönt. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. július 26.

Ma 2018. szeptember 21., péntek, Máté és Mirella napja van.

Következő programok