Get Adobe Flash player

Látogatóink

2010. november 20. óta
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1315
mod_vvisit_counterTegnap1321
mod_vvisit_counterEz a hét1315
mod_vvisit_counterMúlt hét14078
mod_vvisit_counterEz a hónap35143
mod_vvisit_counterMúlt hónap42171
mod_vvisit_counterÖsszesen3556420

Online látogatók: 7
Az Ön adatai: 185.33.54.252
Mai nap: 2018 szept. 24.

Pénztárosi állás a Budakeszi Arborétumban!

A Budakeszi Arborétum csapata állást hirdet pénztárosi- és egyéb kisegítő feladatok betöltésére.

- Márciustól októberig tartó munkavégzés 09:00 ? 18:00
- Szombat, vasárnap és előre egyeztetett munkanapok
- Rugalmas időbeosztás (egymás között beosztott szombati napok)
- Alkalmi munkavállalói szerződés
-  1000 Ft/óra órabér

Feladatok:
- A pénztárhoz kapcsolódó dolgok elvégzése, ajándéktárgyak értékesítése
- Látogatók tájékoztatása személyesen, telefonon és e-mailen keresztül
- Honlap, Facebook oldal esetleges aktualizálása
- Programok lebonyolításában való közreműködés
- A portaépület és szaniterkonténer tisztán tartása

Elvárásaink:
- Monotónia tűrés, stressz tűrés, nyitottság
- Önállóság, precizitás, megbízhatóság
- Középfokú végzettség
- Hasonló munkakörben való tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk
- Kiszámítható, korrekt jövedelem
- Kellemes környezet
- Rugalmas időbeosztás

A munkavégzés helye: Budakeszi Arborétum -

2092 Budakeszi GPS koordináta: 47.525943, 18.873417

Ma 2018. szeptember 24., hétfő, Gellért és Mercédesz napja van.

Következő programok